Karolina Łabędzka

adwokat

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed vehicula mi sit amet tellus feugiat; a tempor ligula cursus. Phasellus euismod arcu id finibus aliquam!
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

O mnie

Witam na mojej stronie! Specjalista prawa handlowego i gospodarczego

Jestem Adwokatem samodzielnie prowadzącym Kancelarię Adwokacką we Wrocławiu.

W swojej pracy zajmuję się przede wszystkim obsługą prawną przedsiębiorców. Pomagam również osobom fizycznym.

Doświadczenie zdobywam w codziennej pracy Adwokata, a wiedzę pogłębiam regularnie biorąc udział szkoleniach i konferencjach.

Zdaję sobie z tego sprawę, że nie każdy ma możliwość udania się ze swoim problemem do adwokata – może z braku czasu, może próbuje samodzielnie znaleźć rozwiązanie. Jestem tutaj, aby podzielić się z Tobą swoją wiedzą  na temat zagadnień, w których się specjalizuję na co dzień, a jednocześnie żeby Ci pomóc.

Ukończyłam prawo na Uniwersytecie Wrocławskim. Aplikację adwokacką odbywałam pod patronatem kancelarii specjalizującej się w obsłudze prawnej spółek oraz w sprawach związanych z prawem autorskim. Praktykę prawnika rozpoczęłam już w trakcie studiów, pracując dla renomowanych kancelarii we Wrocławiu. Egzamin adwokacki złożyłam z wynikiem bardzo dobrym, po czym wpisałam się na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu.

W wolnych chwilach podróżuję oraz jeżdżę na rowerze.

 

Zapraszam do kontaktu!

 

Pozdrawiam, adwokat Karolina Łabędzka

specjalista prawa handlowego i gospodarczego